english
facebook   twitter   linkedin
Deniz Hukuk Bürosu, üstlendiği projelerde ve uyuşmazlıklarda, klasik yaklaşımlar önermek yerine, sorunun özünü tespit edip, olayın özelliğine uygun, sonuç odaklı, yaratıcı, esnek ve etkili çözümler üretmeyi prensip edinmiştir.HG.orgUGAD

ABA

IBA
Hukukçu kadromuzun tamamı İstanbul Barosu'na kayıtlı olup ülkemizin en seçkin üniversitelerinin yetiştirdiği hukukçulardan oluşmaktadır.

Büromuz, uygulama yanında akademik çalışmaları da desteklemektedir. Gerek önemli fakültelerde görevlerini sürdüren teorisyenlerden, danışmak suretiyle destek almak, gerekse akademik kariyerine devam eden avukatların ekibimizde yer alması, başarımızın nedenlerindendir.

Mesleğin ve hukukun gelişimine katkı sağlamak adına avukatlarımız, mesleki sivil toplum kuruluşlarının öncüsü ve katılımcısı olmayı hedef edinmişlerdir.

Büromuzun müvekkil portföyünde ağırlıklı olarak Türk, yabancı sermayeli ve çok uluslu şirketler, banka, sigorta ve finans kurumları, bazı yabancı devletlerin resmi iştirakleri ile bireysel müvekkillerimiz yer almakta olup kendilerine çeşitli branşlarda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri verilmektedir.

Müvekkillerimiz arasında, Sigorta, Bankacılık, Finansman, Gayrimenkul Yatırım, İç ve Dış Ticaret, Tekstil, Dericilik gibi sektörlerin tanınmış firmaları yer almaktadır. Bugüne kadar göstermiş olduğumuz üst düzey performans ve müvekkillerimizin memnuniyeti, her geçen gün bize daha geniş bir kitleye hizmet sunabilme fırsatı doğurmuştur.

 
© 2001-2018. Deniz Hukuk Bürosu. Her Hakkı Saklıdır. ~W~